MPL KAUF spol. s r.o.

Společnost MPL KAUF spol. s r.o. od 1. 2. 2017 zahájila realizaci projektu s číslem CZ.03.1.52/0.0/0.0/16_043/0004350 a názvem Investice do vzdělávání = spokojený zaměstnanec. Projekt si klade za cíl zvýšit schopnosti a odbornou úroveň zaměstnanců. Pomocí vzdělávacích kurzů v rámci výzvy dosáhnout jejich vyšší kvalifikovanosti s cílem proškolit 39 osob. Pro zaměstnance je připraven ucelený systém vzdělávacích aktivit, jejichž cílem je zvýšit úroveň znalostí a dovedností zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávané pracovní činnosti. Projekt je financován Evropskou Unií přes Operační program Zaměstnanost.

Nyní, ke konci roku 2018 byly již všechny plánované kurzy v rámci projektu proškoleny a s ohledem na vhodně zvolenou strukturu výuky vedenou profesionálními lektory, bylo dosaženo maximálního výsledku.

Zaměstnanci, kteří byli do projektu zapojeni jej velice kladně hodnotili a získané poznatky jsou pro ně přínosem, který využívají ve své každodenní praxi.

Souhlasím Internetový obchod mpl-stavebniny.cz používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.