Doprava MPL - za výbornou cenu a v extra krátkém čase!

Nakupujete stavební materiál a nemáte jej jak odvézt? Nechejte to na nás! Převezmeme Vaše starosti a dopravíme Vámi nakoupené zboží v potřebném množství, včas na Vámi určené místo po celém Moravskoslezském kraji. Díky nám tak ušetříte nejen svůj drahocenný čas, ale i peníze. Vzhledem k našemu vozovému parku dokážeme zajistit přepravu libovolného materiálu dle Vašeho přání, a to včetně naložení a vyložení požadovaného stavebního materiálu. K dispozici totiž máme široký vozový park různé tonáže včetně nákladního vozu s hydraulickou rukou. V případě, že objednáváte nadstandardní množství, rádi Vám zajistíme dopravu Vašeho materiálu přímo od výrobce.

CENA DOPRAVY

Cena za dopravu se účtuje dle ujetých kilometrů na požadované místo včetně cesty zpět. Při vzdálenostech do 30 km je cena stanovena paušálně. Práce s hydraulickou rukou se účtuje za každou započatou čtvrthodinu práce. Ceny jsou uvedeny bez DPH.


Nechte si své zboží doručit také v sobotu* - za stejnou cenu jako ve kterýkoliv jiný den!


* plán sobotních jízd se uzavírá v pátek ve 14:00, sobotní rozvoz tedy můžeme garantovat pouze při objednání do pátečních 14:00 hod.

Nevyhovuje Vám žádný z výše uvedených způsobů? Chcete více informací?
Kontaktujte, prosím, našeho dispečera emailem nebo na tel.: 602 376 381, který Vám zajistí mimořádný závoz.


Souhlasím Internetový obchod mpl-stavebniny.cz používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.