Vážení zákazníci,

informujeme Vás tímto o aktuálních změnách v provozu MPL KAUF spol. s r.o. v souvislosti s usnesením vlády ze dne 21.10.2020.

PRODEJ STAVEBNÍHO MATERIÁLU

Od 22. 10. 2020 máme otevřeno pondělí až pátek od 6:30 - 17:00, sobota od 7:00 do 12:00.

Stavebního materiálu máme stále dostatek. Děláme maximum pro to, aby tomu tak bylo i v dalších dnech a Vaše stavby mohly bez zdržení pokračovat.

Podnikatelům dodáváme zboží i nadále. Z důvodu minimalizace rizik jsou možné objednávky pouze prostřednictvím e-shopu (https://www.mpl-stavebniny.cz ), telefonicky na lince zákaznického centra +420 604 544 555 nebo e-mailem na adrese eshop@mplostrava.cz.

Prosíme, abyste v maximální možné míře využívali systém MPL předchystávek, kdy Vám objednané zboží na Vámi zvolený datum a čas nachystáme a Vy si jej můžete vyzvednout přímo ze skladu, bez čekání a nutnosti chodit na naší prodejnu.

Další možností je nechat si doručit materiál přímo k Vám.

Provoz na prodejně je od pondělí 22.10.2020 určen pouze podnikatelům a je upraven tak, aby bylo maximálně chráněno Vaše zdraví v souvislosti s šířením nákazy COVID-19. Zavedli jsme režimová opatření zabraňující zvýšené koncentraci osob a jejich vzájemnému kontaktu.

PLATBY ZA DODÁVKY

Pro zákazníky s kreditem se nic nemění. Platba za dodávky i nadále probíhá na základě vystavených faktur.

Pro ostatní zákazníky je možné úhradu provádět kartou při objednávce přes eshop nebo předplatbou při telefonických a emailových objednávkách.

DOPRAVA MATERIÁLU K VÁM

Na dopravu materiálu se přijatá vládní opatření nevztahují. Dopravu tedy budeme i nadále poskytovat v nezměněném režimu avšak s maximálním možným omezením fyzického kontaktu mezi Vámi a pracovníky naší dopravy tak, abychom maximálně respektovali požadavek na zavedení preventivních opatření proti šíření COVID-19.

PŮJČOVNA STROJŮ

Půjčování strojů a dalších prostředků pro stavbu je omezeno pouze pro podnikající zákazníky. Vracet vypůjčené stroje mohou i nepodnikající zákazníci bez omezení.

INFORMACE O ZMĚNÁCH

Trvale monitorujeme dění okolo šíření nákazy COVID-19, zejména pak nařízení a doporučení vydávané vládou ČR, hygieniky a dalšími pověřenými autoritami. Novinky budeme sdělovat na našich webových stránkách případně prostřednictvím e-mailu.


Souhlasím Internetový obchod mpl-stavebniny.cz používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.