Sádrokarton a stropní podhledy

Počet produktů: 585


Potřebujete udělat jednoduše a snadno příčku vesvém bytě nebo kanceláři? Snížit strop, omezit hlučnost nebo jen esteticky ozvláštnit vaše prostory? Sádrokarton je ideálním stavebním prvkem pro všechny tyto realizace. Poskytuje snadnou, rychlou konstrukci za velmi výhodných cenových podmínek. Spl?uje jak stavební, tak designové požadavky moderní...Potřebujete udělat jednoduše a snadno příčku vesvém bytě nebo kanceláři? Snížit strop, omezit hlučnost nebo jen esteticky ozvláštnit vaše prostory? Sádrokarton je ideálním stavebním prvkem pro všechny tyto realizace. Poskytuje snadnou, rychlou konstrukci za velmi výhodných cenových podmínek. Spl?uje jak stavební, tak designové požadavky moderních interiéru s těmito základnímivýhodami:

  • výhodná cena
  • nízká hmotnost
  • snadná montáž i demontáž
  • suchý způsob výstavby s minimálním dopadem na okolí
  • výborná opravitelnost, možnost zásahu do hotové konstrukce
  • vyjímečná přesnost stavby, zachování zcela plochých stěn a stropů
  • široké spektrum variant pro různá nasazení (protipožární, protihlukový, odolný proti vlhkosti...)
  • enormní tvarová variabilita umožnující tvorbu jakýchkoli interiérových prvků

Co je sádrokartonový systém?
Základním prvkem je sádrokartonová (SDK) deska , která je vyrobena z chemickyupraveného sádrového jádra, na povrchu opláštěném speciálním vysokopevnostním kartonem. Desky jsou hygienicky a zdravotně naprosto nezávadné a jsou nehořlavé. Desky navíc velmi dobře regulují vlhkost v uzavřeném prostoru. Součástí systému jsou také pozinkované profily, na které se desky upev?ují pomocí speciálních šroubů. Dále v systému často najdeterůzné spojovací prvky, závěsy, pásky atd. Pro finální úpravu jsou určeny speciální tmely a nátěrové hmoty.

Vypočtěte si náklady na vášsádrokartonový systém v našem on-line kalkulátoru!

Potřebujete sádrokartonáře, který vám příčku či podkroví postaví? Obraťte se na našeho produktového specialistu s žádostí o doporučení!

Less
Zobrazit
Zobrazeno 1 - 24 z 585 produktů
Souhlasím Internetový obchod mpl-stavebniny.cz používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.