MPL doprava

Nevíte jak dopravit objednané zboží na Vaši stavbu? Využijte službu MPL doprava. Disponujeme vozy s různými parametry a vždy pro zajištění dopravy vybíráme vůz, který je nejvhodnější pro splnění Vašich přepravních požadavků. Přepravní možnosti našich vozidel jsou uvedený níže.

Kdo může využít službu MPL doprava?

Kdokoliv kdo u nás nakoupí jakoukoliv položku z našeho sortimentu nebo využije službu MPL Likvidace stavebního odpadu. Cena dopravy je závislá na použitém vozidle a přepravní vzdálenosti. Přepravní možnosti našich vozidel je uveden níže. V některých případech můžete využít speciální služby MPL Doprava ZDARMA - podmínky pro použití této služby najdete ZDE

V jakých časech zboží rozvážíme?

Pondělí - pátek: 7:00 do 17:00
Sobota: 7:00 - 12:00

Jak rychle Vám objednané zboží doručíme? 

Pokud zboží objednáte ve výše uvedených dnech a časech a Vámi objednané zboží je skladem, jsme schopni Vám takto objednané zboží doručit ještě týž den. Pokud je naše doprava již kapacitně plně vytížena rozvozem dříve doručených objednávek, a doprava týž den tedy není možná, domluví s Vámi náš dispečer telefonicky termín, který je kapacitně možný a který Vám vyhovuje.

Kontakty 

Pro objednání služby a domluvení termínu prosím volejte +420 602376381 nebo pište na e-mail: doprava@mplostrava.cz

Potřebujete poradit?
Potřebujete poradit?
Po-Pá 8:00-16:00
+420 604 544 555
Napište nám
Produkt přidán k oblíbeným
Produkt přidán k porovnání.

Prohlížením tohoto webu souhlasíte s využíváním souborů cookies.